Skontaktuj się z nami

Pytania i odpowiedzi

To zależy. Jeżeli jest dzień to będą one w wielu przypadkach wystarczające. Po zmierzchu natomiast aby zadbać o rytm dobowy zalecane jest pełne blokowanie światła niebieskiego np. przy użyciu okularów z filtrem światła niebieskiego BLB GLASSES.

Okulary blokujące światło niebieskie BLB GLASSES najlepiej używać codziennie po zmroku, czyli wtedy kiedy ekspozycja na światło niebieskie jest niewskazana, ponieważ powoduję ona zaburzenia wydzielania melatoniny i wspomaga wydzielanie kortyzolu.  

Nie zaleca się prowadzenia samochodu w okularach BLB GLASSES, ponieważ filtr światła niebieskiego na poziomie 99,23% jaki zastosowano w okularach może skutkować zmniejszoną jakością prowadzenia samochodu w nocy.

Dostawy są najczęściej realizowane na następny dzień po wysyłce towaru. Przypominamy, że dostawa jest darmowa, a 99% zamówień złożonych do 14:00 zostaje nadanych tego samego dnia.

BLB GLASSES powinny być stosowane po zmroku do korzystania z urządzeń, które emitują światło niebieskie. Warto jednak podkreślić, że w związku z soczewką koloru ciemno-pomarańczowego obraz widziany może nieznacznie różnić się w kwestii kolorów od realnego obrazu przed blokadą światła niebieskiego.

Najczęściej filtry i aplikacje blokują światło niebieskiego tylko częściowo. Nie rozwiązuję to jednak problemu i często idących skutków w postaci bólu głowy, zmęczenia i słabej jakości snu. Stosowanie BLB GLASSES pozwala blokować niebieskie światło w 100%.